Mała Książka – Wielki Człowiek

Z przyjemnością informujemy, że w naszych bibliotekach rozpoczęła się kolejna odsłona akcji organizowanej przez Instytut Książki.

„Mała książka – wielki człowiek” to projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród naszych małych Czytelników.
Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym do odwiedzin w bibliotece, gdzie można odebrać WYPRAWKĘ CZYTELNICZĄ składającą się z: Karty Małego Czytelnika, naklejek oraz książki wraz z broszurą dla rodziców. W tym roku mamy dla dzieci książki pt. „Krasnal w Krzywej Czapce” i „Pierwsze czytanki dla…” a dla rodziców broszurę „Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece”.
Do udziału w Projekcie konieczne jest zapisanie dziecka do biblioteki i wypożyczenie co najmniej jednej książki. W Projekcie mogą wziąć również udział dzieci wcześniej zapisane i korzystające już z usług biblioteki. Uczestnik Projektu otrzymuje naklejkę za każdorazowe odwiedzenie biblioteki zakończone wypożyczeniem co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego. Po uzbieraniu 10 naklejek czytelnik zostanie uhonorowany imiennym Dyplomem Małego Czytelnika.
Serdecznie zapraszamy!