Czytelnik Roku 2022 Gminy Ostrów

Czytanie to rozrywka, to nauka, to przygoda, to pasja, którą posiada większość z nas – trzeba tylko trafić na odpowiednie książki. Biblioteki w Gminie Ostrów mają bogaty księgozbiór, który pomaga w rozwijaniu czytelniczych zainteresowań, z czego korzystają nasi czytelnicy. Spośród nich wyłonieni zostali ci, którzy przeczytali największą liczbę książek.

W piątek 10 lutego 2023 r. w Bibliotece Publicznej w Ostrowie wręczone zostały dyplomy i nagrody w konkursie na „Czytelnika Roku 2022 Gminy Ostrów”, którymi zostali: Monika Iskra, Julia Iskra, Łucja Iskra, Nikola Wójtowicz, Veronica Kulig, Małgorzata Kopeć oraz Wanda Helma.
Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Wójta Gminy Ostrów Grzegorza Ożoga, który pogratulował im wielkiej pasji jaką jest czytanie oraz szczególne podziękowania skierował do rodziców naszych młodych czytelników za poświęcony czas na świadome przekazywanie dzieciom piękna obcowania z literaturą.
Wszystkich, którzy także chcieliby zdobyć tytuł „Czytelnika Roku 2023”, już dziś zachęcamy i zapraszamy do bibliotek w naszej Gminie. Warto brać przykład z Najlepszych!!!