Dzień Kobiet w GBP w Ostrowie

8 marca w GBP w Ostrowie odbyło się spotkanie pod hasłem „Bądź piękna na Dzień Kobiet”

Spotkanie zostało zorganizowane przez Kierownika i pracowników bibliotek. Zostało dedykowane zaproszonym czytelniczkom. Zgodnie z myślą „bądź piękna na Dzień Kobiet”, spotkanie zostało poświęcone pielęgnacji urody. Do współpracy zaproszono panie prowadzące własne salony – kosmetyczny i fryzjerski. Były to pani Monika Kluk, właścicielka salonu Monika Kluk Makeup & Beauty w Ostrowie oraz Barbara Skiba, właścicielka Salon Fryzjerski Barbara Skiba w Ociece wraz z modelkami.

Makijażystka zdradziła tajniki współczesnego makijażu, pokazała w praktyce zalety konturowania twarzy, podpowiedziały jakich kosmetyków warto używać i jak dobierać makijaż. Natomiast fryzjerka zaprezentowała fryzurę okolicznościową oraz poleciła serie kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Obie właścicielki salonów wyczerpująco odpowiadały na liczne pytania uczestniczek spotkania a zaproszone  panie miały szansę na rozwianie swoich wątpliwości dotyczących pielęgnacji skóry twarzy oraz włosów.

Spotkanie przy kawie i ciastku minęło w atmosferze dobrej zabawy i serdeczności.

Dziękujemy pani Monice i pani Barbarze za udział w spotkaniu, prezentację swoich umiejętności i służenie radą oraz pozostałym paniom za przybycie.